חליפות חתן לבעלי

חליפות חתן לבעלי

לחשוב על החבר שלי בחליפת חתן זו הייתה מחשבה שבכלל לא יכולתי לדמיין. הוא הציע לי נישואין, אמרתי לו כן, ומאז עזבנו את העניין ולכמה חודשים ובכלל לא תכננו את החתונה שלנו. יחד עם זאת, לפני לא מעט זמן החלטנו שצריך להתחיל להתארגן, והדבר הראשון שדיברנו עליו, הוא הלבוש שלו. בחיי היום יום הוא לא נוהג להיכנס לחנויות מפוארות ולקנות לעצמו חליפות לגברים, ולכן הוא טען שהוא עלול להרגיש מאוד לא בנוח עם חליפות חתן שהוא ימדוד. הסברתי לו בעדינות שאין לו יותר מידי ברירה, וכמו כן, אמרתי לו שאני בהחלט מוכנה לבוא איתו למדוד כל בגד וכל חליפה שהוא ירצה, וכך באמת עשינו.

לא שוברים מוסכמות

אני חושבת שאולי זה לא מאוד נהוג שהכלה הולכת עם החתן שלה לבחור את הבגדים שלו, אך את המוסכמה הזו לא הייתה לנו בעיה לשבור. אנחנו אוהבים לעשות הרבה מאוד דברים ביחד, כך שאם אחד מהדברים זה לעשות קניות ולהיכנס לחנות של בגדי גברים, אין לנו בעיה עם זה. מצד שני, את המוסכמות של הלבוש לא רצינו לשבור, או ליתר דיוק, אני לא רציתי לחרוג מהמוסכמות האלה, ושכנעתי אותו למדוד כמה וכמה חליפות חתן יפו.
האמת היא, שכבר מחליפת החתן הראשונה שהוא מדד היה ברור שהוא נולד ללבוש חליפות, כי יש לו גוף מאוד מתאים לזה, והוא פשוט נראה מכובד ויפה.

כולם מחמיאים לחתן

בחרנו לחבר שלי חליפה אחת מהחנות הראשונה של המעצב דורון אשכנזי שאליה נכנסנו, ולמרות שהיא עלתה לנו לא מעט כסף, שנינו יצאנו מרוצים. אבל החבר שלי הרגיש נוח בבגדים, וביום החתונה שלנו, הוא היה פשוט מקסים. הרבה מאוד אנשים החמיאו לו על הלבוש ועל כמה שהוא מהודר ואלגנטי, כך שהיה מאוד נחמד.

היה כיף לראות אותו פתאום מתייחס ברצינות לעניין של הלבוש, והיה לי חלום לרגע שאולי עניין החליפו ימשיך גם בעתיד. החלום לא באמת התגשם כי תוך זמן קצר הוא חזר לג'ינסים שלו הרגילים שלו והאלגנטיות נשארה רק בתמונות.