חליפות חתן 2012

חליפות חתן מגוון רחב של דגמי 2012

העובדות מדברות בעד עצמן. בכל חתונה את מירב תשומת הלב תופסת שמלת הכלה. אבל גם לחתן מגיעה תשומת לב המרבית ביומו הגדול ולמראה חליפת החתן שהוא בחר עבור המאורע המרגש.

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה בה בגדי גברים בכלל וחליפות חתן בפרט הפכו למגוונים הרבה יותר משנים קודמות. לפתע הם מקבלים מקום של כבוד הראוי להם בהחלט. אין ספק כי בפני מעצבי אופנת גברים ניצב אתגר גדול להפתיע ולחדש בתחום שהיה בחיתוליו לאורך השנים. כבר מזמן לא מדובר על חליפות גברים קלאסיות ומשעממות אלא על בגדי גברים וחליפות חתן מעניינות וחדשניות בשפע רב של סגנונות עיצוב ובמגוון הטרנדים הקיימים בתחום זה התלויים בעיקר באופנות משתנות.

סוגי חליפות חתן

חליפת חתן קלאסית היא אותה חליפה אותה ראינו לאורך השנים המאופיינת במקטורן המסורתי, בחולצה בהירה ומכנסיים בצבע המקטורן. אליה בדרך כלל תצטרף עניבה או פפיון על מנת לשמר את המראה המסורתי של החליפה. רוב החתנים שנישאו לאורך השנים בחרו בחליפה זאת מהסיבה הפשוטה שהיא הייתה מקובלת ביותר כבגדי חתן ובשל ההיצע הנמוך בתחום זה.

הצבעים האופייניים לחליפות חתן קלאסיות היו כמובן שחור וכחול אם כי ניתן היה למצוא גם חליפות בהירות עם הזמן שענו להגדרה זאת.

כיום ניתן לראות חליפות חתן מודרניות יותר הכוללות שילובים נועזים יותר הבאים לידי ביטוי בגזרות פחות קלאסיות ובצבעים פחות שמרניים, כמו כן ניתן להבחין בעיצובים מקוריים ויצירתיים המקנים לחתן מראה מעניין ויוקרתי וכמובן אופנתי בהתאם לרוח התקופה.

כיצד בוחרים חליפות חתן?

מחפש חליפות חתן מעוצבות ואופנתיות? מחפש את הלוק המנצח לערב החתונה? אחד המעצבים הבולטים ביותר בתחום אופנת גברים,  רן אשכנזי, מעמיד לרשותך קולקציות נרחבות ועשירות של חליפות חתן ובגדי גברים המאופיינים בסטייל ונוחות בלתי מתפשרת. מראה מנצח מתחיל בראש ובראשונה מביגוד נוח המתיישב בטבעיות על הגוף ומחמיא לו במיוחד. המעצב המוכשר רן אשכנזי מאפשר לך לבחור מתוך מגוון רחב ביותר חליפות חתן לטעמך האישי בשילוב מוטיבים קלאסיים המייחדים את החליפה ושמורים על הקו האלגנטי והנקי שלה.

בואו להתרשם ולהיווכח בעצמכם ממגוון חליפות החתן של המעצב רן אשכנזי במגוון סגנונות החל מהסגנון הקלאסי ועד למודרני וסגנון הקז'ואל היומיומי ובחרו לכם את המראה המושלם כיאה לערב המיוחד והמרגש ביותר בחייכם.