מעצבת שמלות כלה רינה בהיר

מעצבת שמלות כלה רינה בהיר

מעצבת שמלות כלה רינה בהיר היא מעצבת מנוסה עם חוש יצירתי גבוה במיוחד. רינה בהיר מזמינה כל כלפה שמעוניינת למצוא את השמלה המושלמת עבורה, לביקור מעשיר, מלמד, רגוע ונעים בסטודיו הביתי שלה. מוצר הדגל של רינה בהיר הוא שמלת כלה או שמלת ערב בתפירה מאפס ובעיצוב בהתאמה אישית. רינה בהיר מחזיקה בתואר בעיצוב אופנה ושמה הוותיק הולך לפניה. היא צברה ניסיון רב ומוכח בתחומה, מצטיינת באחריות גבוהה ואהבה רבה לתחום העיצוב בכלל ולעיצוב שמלות כלה בפרט.

קו עיצוב רענן ונאמן כאחד

רינה מביאה עימה משב רוח חדשני ורענן אל עולם העיצוב של שמלות כלה וערב שהינו תוצאה ישירה של התעדכנותה המתמדת במגוון הטרנדים העכשוויים, בסוגי הבדים וחומרי הגלם באיכותיים והחדישים ביותר בכל קצוות תבל. בתוך כך, היא מקפידה לשמור על נאמנות מלאה לקו העיצוב המוכר והמייחד שלה. החיבור של רינה אל הכלות ניכר בכל נימי נפשה. לקוחותיה הכלות, או נשים שמעוניינות בשמלת ערב איכותית הופכות לחברות קרובות של רינה בלא מעט מקרים ועל כן מדובר בהתאמה מושלמת לסגנון האישי של כל לקוחה ולקוחה.

הסטודיו של רינה בהיר וצוות העובדים, לחצי לביקור באתר של רינה בהיר מעצבת שמלות כלה

רינה רוחשת כבוד גדול לעבודתה ואוהבת את צוות הסטודיו שפועל לצידה. כל עובדי הסטודיו מעידים על כך שנפלה בחלקם זכות גדולה להפוך לחלק בלתי נפרד מתהליך בחירת שמלת הכלה או הערב הכרוך כמובן בניסיונות בלתי פוסקים לשמח ולהשביע את רצונותיה של הכלה במלואם, באחד מהימים החשובים והמרגשים ביותר בחייה. הבסיס לעבודה בסטודיו של רינה בהיר נשען על סבלנות, פתיחות, הקשבה מלאה לרחשי ליבה של הלקוחה, מתן יחס אישי ושירות שמצליח להפוך כל כלה למיוחדת במינה בעת בחירת שמלת הכלה המיוחלת.

התאמה אישית מלאה

הסטודיו של רינה בהיר כולל צוות עובדים מקצועי המורכב ממעצבות, תופרות ועוד שורה ארוכה של נשות מקצוע בכירות שרכשו ידע רחב בתחום ובעלות נכונות מלאה להתמקד בכל הפרטים של השמלה, קטנים כגדולים, לשביעות רצונה של הכלה או לקוחת שמלת הערב. המעצבות בסטודיו יוצרות ביחד אתך מאפס את השמלה המיוחלת על פי רצונותייך ודרישותייך האישיות. התופרות והמעצבות בסטודיו עוטפות כל לקוחה ונמצאות בכל שלבי המדידות, כך שהמידע אודות כל בקשה ושינוי מגיע בצורה ישירה אל צוות העובדים.

שירות ללא פשרות

כולם יודעים אצל רינה בהיר בדיוק למה התכוונה הכלה ובדיוק את הדרכים שבאמצעותן ניתן יהיה להשביע את רצונה בצורה יעילה ובעיצוב מותאם למידות גופה. העדות הטובה ביותר לכך שהבחירה בסטודיו של רינה בהיר לעיצוב שמלות כלה וערב היא הנכונה ביותר, היא ללא ספק הכלות עצמם שנעזרו בשירותי הסטודיו. בסטודיו של רינה בהיר מקפידים להעניק יחס אישי לכל לקוחה ולהיות קשובים לגמרי לרצונה. שמלת הכלה נראית טבעית לגמרי על גופה של הכלה ומעוצבות בדיוק על פי האופי והסגנון הייחודי של הכלה.

שמלות כלה הן ללא ספק מוצר מושקע, מורכב ועמוס בפרטים שעשויים להשתנות בקרב כל אחת מן הכלות. באתר הבית ניתן להתרשם מדגמי הבסיס של רינה בהיר ומהעלויות הנוחות שבהן מוצע כל דגם כזה שנתפר מאפס על פי מידות הגוף של הכלה.