בגדי גברים

ההשוואה בין מלתחת ארון הבגדים של הגברים לזו של הנשים תעלה הבדל משמעותי עיקרי והוא המבחר. כן, לנשים, כך נדמה, ישנו מבחר גדול במיוחד של פריטי לבוש החל מחולצות, חצאיות, שמלות, מכנסיים, חליפות, שמלות ערב, כותנות שינה ועוד בעוד לנו הגברים ישנם כמה זוגות מכנסיים, חולצות טריקו, מעט חולצות אלגנטיות ומקטורן במקרה הטוב.

לאורך השנים, הבחנו בעוד ועוד מעצבי אפנת נשים ההולכים ומתווספים לתחום כמו מעצבי שמלות ערב, מעצבי שמלות כלה ועוד בעוד שהגברים היו רוכשים את פריטי הלבוש שלהם בחנויות הרגילות ולא זכו להתייחסות הראויה לבגדי גברים.

לא עוד! בשנים האחרונות, עם העלאת המודעות חל גם שינוי של ממש בתחום אפנת הגברים. עוד ועוד מעצבי אופנה נכנסים לתחום וגורמים לו להיות מעניין ומקורי עם שפע עיצובים וסגנונות מיוחדים ומרגשים שמהווים בשורה של ממש בהיצע הדל שנהגנו לראות בתחום זה עד כה.

ניתן לומר כי אפנת הגברים שהייתה מעודנת וסולידית הפכה ליותר נועזת עם שלל סגנונות וצבעים שלא נראו קודם לכן. גברים רבים עשויים למצוא בבגדי גברים של ימינו בדיוק את פריטי הלבוש הקולעים לטעמם האישי לצד חליפות גברים וחליפות חתן יקרות וממותגות בדיוק כפי שניתן לראות באפנת הנשים. גם האביזרים המשלימים לאפנת הגברים מקבלים מקום של כבוד כמו מבחר רב של חגורות, תכשיטים לגברים, מבחר רב של נעלי גברים ועוד.

היכן ניתן למצוא בגדי גברים באיכות מעולה?

לצד החנויות שכולנו מכירים, ניתן ליהנות גם מבגדי גברים של מעצבי אופנה מוכשרים ויצירתיים.

רן אשכנזי הוא מעצב בגדי גברים ובגדי חתן מהבולטים והמוכשרים ביותר בתחום המציע שלל בגדי גברים ייחודיים אשר המאפיין העיקרי שלהם הוא נוחות לצד סטייל בלתי מתפשרים.

תחום אפנת הגברים שהפך לדינאמי במיוחד וכולל עשרות רבות של מעצבי אופנת גברים היא הבשורה של השנים האחרונות לגברים שהתקשו למצוא את הסגנון המועדף עליהם בעיקר בגלל שהוא לא היה קיים.

אצל המעצב רן אשכנזי תמצאו בדיוק את מה שחיפשתם החל מבגדי גברים בגנון קליל ויומיומי וכלה בחליפות גברים וחליפות חתן יוקרתיות ומפוארות המעוצבות בעיצוב אישי בדיוק לפי דרישה ובהתאם לטעמך האישי.