גן אירועים מדהים בורג בנימינה

טיפים לבחירת גן אירועים לחתונה, ולמה בורג' בנימינה הוא המקום המושלם עבורכם

עכשיו כשמגפת הקורונה ככל הנראה מאחורינו, או לפחות מאפשרת לנו שגרה מסוימת וחזרה אל החיים, גם הזוגות שחיכו כל כך הרבה זמן להתחתן יכולים להתחיל ולתכנן את צעדיהם וסוף סוף לקיים את האירוע. אפשר להכריז רשמית שעונת החתונות החלה! ישנם זוגות שכבר שנה ממתינים על מנת להתחתן לאחר שלא היו מעוניינים בחתונה מצומצמת מאוד, כשההנחיות היו מחמירות.

עם ההנחיות החדשות שמאפשרות לקיים חתונה של עד 300 מוזמנים במקום סגור או 700 מוזמנים במקום פתוח (בכפוף לנחיות התו הירוק) עולה השאלה, האם לקיים את החתונה באולם או דווקא גן אירועים מתאים יותר.

בהתאם לעונה, בשלב זה של השנה, ללא ספק גן אירועים יתאים בהרבה. גם מבחינת מזג האוויר הנעים וגם האפשרות לישיבה בחוץ ובכך לאפשר כניסה של יותר מוזמנים.

גן אירועים פתוח כדוגמת בורג' בנימינה, יאפשר לכם לקיים את החתונה שתמיד חלמתם עליה!

אז איך לבחור גן אירועים?

כאשר בוחרים גן אירועים חשוב לקחת כמה דברים בחשבון: המיקום של הגן, קיבולת האורחים האפשרית, תמהיל השירותים המוצעים (קייטרינג, די ג'יי, וכד'), העיצוב והאווירה.

בגן האירועים בורג' בנימינה תוכלו ליהנות מכל החבילה. ראשית, מיקום הגן נמצא במרחק נסיעה סביר מהמרכז וגם מהצפון, ניתן להגיע אליו דרך כביש 4 ודרך כביש 6. כמו כן בורג' בנימינה ממוקם כ-700 מטר מתחנת הרכבת בבנימינה, כך שלאורחים שיגיעו לגן יהיה מאוד נוח להגיע אליו.

מבחינת תמהיל השירותים, הקייטרינג של בורג' בנימינה הוא אגדה בפני עצמו: המטבח החדש בשיתוף עם קייטרינג בראף מציע לכם את הטבע במלוא הדרו! המנות מבוססות מחומרי גלם מקומיים והמגוונים של הסביבה והן מעניקות לכל אירוע אופי שונה. ביחד, נוכל לקחת את האורחים שלכם למסע של טעמים, צבעים וריחות!

ומה לגבי האווירה?

תחשבו שאת גן אירועים בורג' בנימינה מקיפים מטעים ושדות, והגן נמצא בתוך חאן בו יש שילוב נדיר של טרסות עתיקות עם רחבות דשא מרובעות מה שמאפשר ליצור אווירה קסומה ומיוחדת לכל חתונה. פרט לכך, רחבת הריקודים שכוללת גשר תאורה מרובע, תאפשר לכם לקיים מסיבת ריקודים עד השעות הקטנות של הלילה! אפשר לבקש אווירה יותר טובה מזאת?

לחצו לצפייה בגן אירועים בורג' בנימינה