הסרת קעקועים 2022

הסרת קעקועים שלא באמצעות ניתוח אפשרית גם אפשרית

לא זו בלבד שאין הליך כירורגי, לא נותרות צלקות, והשטח עליו הוטבע הקעקוע חוזר להיות העור הטבעי בלי אותיות קטנות. מהו התהליך? עיינו בשורות הבאות ולמדו כיצד ניתן להיפטר אחת ולתמיד מהקעקוע בדרך אשר רבים כמהו לה.

התהליך מבוסס על טיפול באמצעות לייזר

הלייזר משמש כמחק מול עיפרון ומסיר בהדרגה את הקעקוע. בעוד שבעיפרון המחיקה מנקה את הכתוב או המצויר לאחר כמה שניות של שימוש, בקעקועים – ההסרה תארך מספר שבועות עד מספר חודשים, במהלכם הקעקוע ייחלש בהדרגה. יידרשו, כמובן, מספר מפגשי הסרת קעקועים להשלמת התהליך. סדר הגודל הוא 7-15 מפגשים לקעקוע קטן ובינוני וכ- 18 מפגשים לקעקוע גדול ורבגוני.

לכל מכשיר לייזר – אורך גל שונה המתאים לכל צבע בנפרד

המטפל שלכם ישתמש במספר מכשירי לייזר ייעודיים עבור הסרת קעקועים, שלכל אחד מהם צורה ואורך גל שונים. התצורות בהן מופיע הלייזר נבדלות זו מזו כי הן נועדו לטפל בצבעים השונים שמרכיבים את הקעקוע. לכן, בדומה למקעקע, המטפל יפעל אף הוא לפי הצבעים וישלוף בכל פעם מכשיר אחר לביצוע מחיקה של גוון מסוים. ממפגש למפגש הקעקוע ילך ויטושטש עד שייעלם לחלוטין.

המפגש הראשון – כך מתבצע התהליך

המפגש הראשון הוא פגישת אבחון בה בוחן צוות הסרת קעקועים את הקעקוע שברצונכם להסיר ומגבש תוכנית להפעלת מכשירי הלייזר בהתאם. במסגרתה, נקבעים מספר השבועות שעליכם להתייצב במרפאה ומסוכמת הכמות הסופית של המפגשים.

התייצבות למפגשי הסרת קעקועים שנקבעו

בכל פעם שתזומנו למפגש ותגיעו למרפאה, יינתן לכם חומר מאלחש להחלשה עד כדי ביטול המיחושים שתחוו מהלייזר. לאחר מריחת חומר זה תיכנסו לאזור הטיפולים ויתחיל תהליך הסרת קעקועים. כבר בתום המפגשים השני והשלישי תוכלו לחוש בטשטוש מסוים בקעקוע שברצונכם להסיר.

היתרונות בטיפול אכירורגי להסרת קעקועים

  • הטיפול חלק ואינו משאיר צלקות.
  • הטיפול מורגש בקרני לייזר בלבד ולא חווים בו כאבי זריקות וחיתוכים.
  • הטיפול נעשה על ידי צוות מיומן שכלום כבר לא מפתיע אותו, ויש לו פתרון לכל קעקוע.
  • השירות יעיל ומהיר. הוא מביא באמת ובתמים להפסקת נוכחותו של הקעקוע בסופו של דבר.
  • בתום כל התהליך, תראו שאין יותר קעקוע על האזור המיועד והעור יחזור לצבעיו הטבעיים.

אין ספק שרבים מהציבור פונים לקבלת טיפול הסרת קעקועים. למי שמעוניין לשמור על הפלסטיקה שלו בפנים, בידיים וברגליים מומלץ לדבוק בטיפול הסרת קעקועים בלייזר. זהו טיפול יחיד מסוגו שאינו משאיר צלקות ואינו מגיע לסף הכאב של ניתוח. הקץ' היחיד הוא מיחוש לייזר, עליו ניתן להתגבר באמצעות חומר מאלחש המסופק בקליניקה. מסקנה: טיפול הסרת קעקועים בלייזר הוא היחיד הראלי. הוא אינו כואב, נחשב מהיר ויעיל ויכול, ללא ניתוח, להחזיר את רקמות העור למצבן הקודם. הטיפול מומלץ עבור כל מי שמתעניין בהורדת קעקוע מבלי להסתכן.

הסרת קעקועים
גלילה לראש העמוד