חליפות חתן 2020

בחירת הלבוש שלך, החתן, ליום הגדול כרוכה בהתלבטות רבה שכן מדובר בחליפה החשובה ביותר שלבשת עד כה. בעוד הכלה מתלבטת בין מספר שמלות כלה במספר סגנונות אצל מספר מעצבי שמלות כלה, הרי שאצלך, החתן, האפשרויות מעט יותר מצומצמות וכוללות חליפות חתן מהודרות או יוקרתיות או חליפה מעט משוחררת וקלילה. הליך בחירת חליפות חתן נחשב להליך ממוקד יותר וקצר שכן אנו, הגברים, נוטים להתלבט פחות ולבחור מהר. אבל דווקא בבחירה חשובה זאת עלייך להפעיל שיקול דעת ולבחור בקפידה שכן חליפה זאת הולכת ללוות אותך, במובן מסוים, כל חייך מבעד לתמונות ולסרט החתונה.

את חליפות החתן ניתן לחלק לשני סוגים מרכזיים: האחד, חליפות חתן קלאסיות הכוללות מכנסיים וז'קט בצבע זהה וחולצה בהירה בתוספת עניבה או פפיון והסוג השני של חליפות חן הוא סגנון מודרני יותר הבא לידי ביטוי בעיצובים חדשניים ונועזים ובגזרות ובצבעים שעד כה לא נתקלנו בהם בחליפות חתן.

חליפות חתן ניתנות להשגה בעיצוב אישי או מתוך קולקציות חליפות חתן של מיטב המעצבים. בחירת חליפות חתן 2020 נחשבת לבחירה קלה יותר היות ובשנה זו אנו עדים למגוון סגנונות עיצוב על ידי מיטב המעצבים המאפשרים מגוון רחב יותר והיצע בעל מבחר רב יותר של בגדי חתן באופן כללי, בהשוואה לשנים קודמות. התאמת חליפות חתן 2120 חייבת להיעשות לא רק בהתאם למבנה הגוף אלא גם בהתאמה לעונת השנה ולאופי הבדים המתאימים לעונה זאת.

חליפות חתן 2020 תהיינה בצבעים כהים ומסורתיים כמו גווני שחור ואפור אך גם בגוונים בהירים יותר המתאימים לעונת הקיץ.
דורון אשכנזי, מטובי מעצבי בגדי גברים ובגדי חתן מציע לכם בחירה מדויקת ומושלמת של חליפות חתן ובפרט חליפות חתן 3 בעיצובים מיוחדים, חיתוכים מקוריים, מבחר גזרות או צבעים וכל זאת תוך התאמה אישית, בהליך מקצועי תוך שיתוף פעולה פורה והדדי עד למציאת חליפת החתן המושלמת עבורך.

העובדות מדברות בעד עצמן. בכל חתונה את מירב תשומת הלב תופסת שמלת הכלה. אבל גם לחתן מגיעה תשומת לב המרבית ביומו הגדול ולמראה חליפת החתן שהוא בחר עבור המאורע המרגש.

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה בה בגדי גברים בכלל וחליפות חתן בפרט הפכו למגוונים הרבה יותר משנים קודמות. לפתע הם מקבלים מקום של כבוד הראוי להם בהחלט. אין ספק כי בפני מעצבי אפנת גברים ניצב אתגר גדול להפתיע ולחדש בתחום שהיה בחיתוליו לאורך השנים. כבר מזמן לא מדובר על חליפות גברים קלאסיות ומשעממות אלא על בגדי גברים וחליפות חתן מעניינות וחדשניות בשפע רב של סגנונות עיצוב ובמגוון הטרנדים הקיימים בתחום זה התלויים בעיקר באפנות משתנות.

סוגי חליפות חתן

חליפת חתן קלאסית היא אותה חליפה אותה ראינו לאורך השנים המאופיינת במקטורן המסורתי, בחולצה בהירה ומכנסיים בצבע המקטורן. אליה בדרך כלל תצטרף עניבה או פפיון על מנת לשמר את המראה המסורתי של החליפה. רוב החתנים שנישאו לאורך השנים בחרו בחליפה זאת מהסיבה הפשוטה שהיא הייתה מקובלת ביותר כבגדי חתן ובשל ההיצע הנמוך בתחום זה.

הצבעים האופייניים לחליפות חתן קלאסיות היו כמובן שחור וכחול אם כי ניתן היה למצוא גם חליפות בהירות עם הזמן שענו להגדרה זאת.

כיום ניתן לראות חליפות חתן מודרניות יותר הכוללות שילובים נועזים יותר הבאים לידי ביטוי בגזרות פחות קלאסיות ובצבעים פחות שמרניים, כמו כן ניתן להבחין בעיצובים מקוריים ויצירתיים המקנים לחתן מראה מעניין ויוקרתי וכמובן אופנתי בהתאם לרוח התקופה.

כיצד בוחרים חליפות חתן?

מחפש חליפות חתן מעוצבות ואפנתיות? מחפש את הלוק המנצח לערב החתונה? אחד המעצבים הבולטים ביותר בתחום אפנת גברים, דורון אשכנזי, מעמיד לרשותך קולקציות נרחבות ועשירות של חליפות חתן ובגדי גברים המאופיינים בסטייל ונוחות בלתי מתפשרת. מראה מנצח מתחיל בראש ובראשונה מביגוד נוח המתיישב בטבעיות על הגוף ומחמיא לו במיוחד. המעצב המוכשר דורון אשכנזי מאפשר לך לבחור מתוך מגוון רחב ביותר חליפות חתן לטעמך האישי בשילוב מוטיבים קלאסיים המייחדים את החליפה ושמורים על הקו האלגנטי והנקי שלה.

בואו להתרשם ולהיווכח בעצמכם ממגוון חליפות החתן של המעצב דורון אשכנזי במגוון סגנונות החל מהסגנון הקלאסי ועד למודרני וסגנון הקז'ואל היומיומי ובחרו לכם את המראה המושלם כיאה לערב המיוחד והמרגש ביותר בחייכם.