חליפות עסקים לשנת 2022

חליפות עסקים לשנת 2022

חליפות עסקים מהוות טרנד שרבים השתמשו ומשתמשים בו עד היום בכדי להיראות ייצוגיים ולהסב שם טוב לעצמם ברמה החיצונית.

מעוניינים לדעת היכן נמצאות חליפות העסקים השוות ביותר? במאמר זה ניגע בז'אנרים שונים של חליפות אלה ובכך – תוכלו למצוא את מה שהכי מתאים עבורכם. נרמוז, בתום פסקה זו, שחיפוש אחר חליפת חתן הוא הצעד הראשון בכיוון הנכון למי שמתעניין בתוצאות מוצלחות באמת.

חליפת עניבה בצבעים מוחלטים: שחור, לבן ואדום או כחול

הצבע האדום או הכחול הוא צבעה של העניבה, כשמתחתיה ישנה חולצה לבנה. מעל החולצה והעניבה ישנו ז'קט שחור ומתחתיו מכנס באותו הגוון והמרקם. סוג זה של חליפת חתן נחשב למסורתי ביותר בעולם המערבי. מסינגפור, כלה בישראל ועד ניו יורק ולוס אנג'לס – רבים וטובים השתמשו בחליפה הזו בכדי להציג את עצמם על הצד הטוב ביותר. היא גם נותנת מענה בתור חליפת עסקים בפגישות חשובות ובאירועים בהם אתם השחקנים המרכזיים (למשל, נואמים).

חליפת נשפים קיצית בצבעים בהירים

הוזמנתם על ידי חבריכם למסיבת בריכה יוקרתית?

זו פגישת עסקים לכל דבר ועניין. בעולם העסקים המערבי, פגישות בריכה, ים או נשפים תחת כיפת השמים בכללותם הם אירועים עסקיים לא פחות יוקרתיים מאלו המתהווים באולם הסגור.

בשל הרצון להתחקות אחר העולם הלטיני, קבוצות עסקים רבות במערב אפילו מעדיפות אירועים מסוגים אלה בכדי להיראות פחות מקובעות ויותר יצירתיות ופתוחות. החליפה המתאימה היא חליפת חתן קיצית המשלבת חולצה בהירה עם מוטיבים כמו פרחים וצבעים על רקע בז' או ירוק בדרך כלל.

המכנס יכול להיות אף הוא בז' או חום בהיר, וניתן לרכוש גם גרסה קצרה של אותו מכנס במידה והאירוע מתקיים בשיא הקיץ והנורמה תהיה ללבוש בגדים יוקרתיים המתאימים לעונה.

אביזרים שמומלץ להוסיף לחליפות שלכם

אנו ממליצים לדאוג גם לפריטי לבוש הנחשבים "קצה" (Edge) בכדי לחדד את העיצוב של החליפה. למשל, בחליפת העניבה שאוזכרה לעיל ניתן לשלב גרביים מגניבות עם איורים קיציים. כמו כן, מומלץ להוסיף מגפי יוקרה מגביהים באותו הצבע. בחליפה של הנשפים שאוזכרה לאחר מכן מומלץ להוסיף כובע קיצי אופנתי בגוון של החליפה ונעלי יוקרה במידה ולובשים מכנס ארוך. בדרך זו אתם מגבשים כל חליפת חתן להיראות אישית שלכם וגם לייצג אתכם נאמנה בהמשך הדרך.

איתור חליפת חתן אידאלית לעסקים בפועל

אנו ממליצים על סלון חתנים יוקרתי למימוש מקצועי של רכישת חליפת חתן.

בדרך זו אתם מגשימים את החזון להחזיק בחליפה מהטובות שיהיו לכם בארון, ואם לא חוויתם תהליך זה בעבר, כנראה את הטובה ביותר.

שמרו עליה היטב, אתם תזדקקו לה גם אחרי אותו אירוע עסקי בו השתתפתם, או בחתונה שארגנתם לעצמכם.

אומרים כי גבר מערבי בממוצע משתמש בחליפת העסקים שלו לפחות פעם בשלושה חודשים.

 

גלילה לראש העמוד