חליפת חתן – כך מומלץ להסדיר אותה

חליפת חתן היא לא ביגוד חגיגי שניתן למצוא בחנויות הבגדים למבוגרים של רשתות השיווק וחברות הקניונים. לא בכדי קל להבחין בהבדל בין החתן לבין האורחים, שמגיעים בעיקרם עם ביגוד חגיגי זה. ההבדל לא נובע מכך שהחברים "מכבדים" אותו בלבוש פשוט יותר, אלא משום שמדובר בחתן. חתן, בשונה מאדם אחר, יעשה שיעורי בית, יקבל המלצות מאשתו לעתיד ולאחר כל אלה – יגיע למסקנה כי הפתרון נמצא בסלון חתנים יוקרתי. שם, ניתן למצוא את חוד החנית של הביגוד הגברי המפואר.

גיבוש ראשוני של עיצוב בוטיק עבור חליפת חתן

את מלאכת העיצוב של חליפת חתן מומלץ להסדיר בסלון חתנים. אם גיבשתם לעצמכם עיצוב ואתם יודעים מה אתם רוצים ללבוש, סלון חתנים יעצב עבורכם את אותם בגדים ברמה אחת מעל כל רשת שיווק ביגוד: ווסטים יותר מחויטים, ז'קטים עם יותר נפח, חולצות מכופתרות בעלות מראה יותר חד ומרשים, מכנסי גברים בעלי לוק מלוטש במיוחד וכמובן פרזול חליפות כמו חפתים וחגורות ברמות העיצוב הכי גבוהות שאפשר לבקש. במידה ולא גיבשתם רעיון עיצובי, לא קרה כלום. גשו לסלון החתנים, התבוננו בקולקציות ביגוד ובחרו את הסט שנראה לכם הכי יפה ושניכר כי יישב עליכם באופן אופטימאלי.

סקירה על יתרונות חומרי הייצור בכל חליפה

כמובן שסוגים שונים של חליפות ניחנים בחומרי ייצור מגוונים. לכל בד ישנו יתרון בפני עצמו אשר ייסקר בפני החתן לעתיד. למשל, ישנם בדים נושמים שמונעים הזעה. התמורות הללו לא כרוכות רק בסוגי הבד, אלא גם באופן העיבוד שלו ובסגנון התפירה שהתהווה בכל חליפת חתן.

בחירת חליפות חתן על פי סגנון האירוע

יתרון מובהק של סלון חתנים הוא שכל יצירת אומנות מתהווה אצלו בהתאם להקשר. חתן וכלה עשויים לעצב אירוע קיץ חיצוני בחוף הים ויכולים לקחת את האורחים שלהם לאולם שרד סגור בעיר הגדולה. הם יכולים להחליט שהאירוע יהיה משהו בין לבין, למשל בגן אירועים חיצוני עם דשא, ויכולים גם למצוא מקום שאינו כרוך בתשלום (להגיע ספונטנית לשטח פתוח). חליפת חתן המעוצבת על פי רוח המקום שבחרתם היא משהו שמאד כדאי לחשוב עליו מראש, ממש כמו ניסוח העיצוב של שמלת הכלה. סלון חתנים מאפשר לרכוש חליפה בהירה וקצרה המתאימה לקיץ, חליפת עסקים יוקרתית שחורה, לבנה, כחולה/אדומה (תלוי צבע של העניבה) לחורף ועוד מגוון רחב של פריטי לבוש אטרקטיביים.

חליפה שתשמש אתכם בהמשך הדרך

כמובן שפריטי לבוש המתהווים לכדי חליפת חתן לא רלוונטיים רק לחתונה, אלא גם למה שיקרה אחר כך, לפגישות העסקיות בהן תשתתפו, להופעות, נאומים ואירועי במה שונים שתיקחו בהם חלק בהמשך הדרך ועוד. איך אמרו חכמים מאתנו? "לגבר צריכה להיות בארון לפחות חליפה טובה אחת". חליפת חתן כזו מומלץ להסדיר רק בסלון חתנים שתחום אופנת הגברים היא כל מרצו ועיסוקו.