חגורות

טוטאל לוק לחתן תחת קורת גג אחת – חליפות חתן, עניבות, חגורות, נעליים ואפילו גרביים

חליפות חתן הן פריטי הלבוש שחשוב מאד להשקיע בהם מעבר לכל פריט אחר. אלו לא רק פריטים עמם תתחתנו, אלא בסיכוי סביר, תשתמשו בהם גם בפגישות עסקיות או בשילוב שונה בשמחות ואירועים נוספים בהמשך הדרך. בשל כך, מאד מומלץ לתכנן בקפידה את הרכישה, את אופי החליפה ואת המרכיבים העיקריים שלה, סוגי הבדים והאביזרים המשלימים עבורה, כמו פפיונים, עניבות ונעליים.

טוטאל לוק ב- 1,250 ₪ בסלון חתנים

סלון חתנים פרטי מציע עסקת טוטאל לוק עבור חליפות חתן ב- 1,250 ₪ בלבד, במסגרתה ניתן לרכוש את כל הפריטים הקשורים לחליפת חתן ולקבל את החבילה בהנחה משמעותית ביחס למחיר המקור של מרכיביה בנפרד. סלון חתנים אינו רק איכותי יותר מרשתות שיווק בתחום הביגוד החגיגי, אלא בסופו של דבר גם משתלם יותר. ההתאמות שניתן לבצע מחדש עבור חליפות קיימות בהתאם לגזרה ולגובה החתן אפשריות רק בסלון חתנים פרטי.

חפשו את היבואנים ולא את מי שרוכש מהם

בבחירת סלון חתנים, מאד חשוב לעבוד עם יבואנים. כאשר זהו המצב, מדובר על רכישה ישירה מחו"ל ולא דרך מתווך צד שלישי או רביעי. הדבר גם מאפשר לכם לרכוש חליפות חתן במחיר הכי טוב וגם מבטיח שהן תעבורנה כמה שפחות ידיים ותישמרנה חדשות. כמו כן, יבואן עובד בדרך כלל עם כמה יצרנים, חלקם מגיעים מתחום ההנעלה וחלקם מתחום הביגוד, ושם ניתן להתאים בין הפריטים על ידי סטייליסטים מקצועיים.

בשונה מכך, בחנות ביגוד או הנעלה רגילה תצטרכו אתם לעשות את ההתאמה ולסמוך על מלאים שלא בטוח שיהיו קיימים.

אביזרים משלימים לחליפות חתן – חגורות עור בהתאמה אישית, נעליים, עניבות ועוד

מבחר עניבות ופפיונים בצבעי כחול ואדום לשילוב עם חליפות חתן שחורות לבנות. כמו כן, מגוון חגורות עור שניתן להתאים לכל חתן בכל גזרה.

לא עושים חורים עם מקדד, פשוט בוחרים חגורת עור במידה הרצויה. סלון חתנים מציע את החגורה המתאימה במגוון רחב של צבעים ורמות גימור המתאימות לחליפה המבוקשת. כמו כן, ניתן לרכוש נעלי חתן באיכות חסרת פשרות הן דמויות עור והן מעור אמתי.

חידוד רעיוני של חליפות חתן

מומלץ, לפני הרכישה של חליפות חתן, להשקיע בפרטים הקטנים האחרונים שיסייעו לסגור את הלבוש על הצד הטוב ביותר. אם אתם סבורים כי החליפה אינה מספיק עשירה, ניתן לחשוב על רעיונות כמו שדרוג כפתורי החולצה והז'קט לחפתים איכותיים ובולטים.

כמו כן, מומלץ להתאים בין הפריטים, ז'קט ומכנס אל מול חולצה, חגורה ועניבה העשויות לספק את המראה היותר מלוטש. תמיד תשוו בין דגמים מרובים של חליפות, על בסיס פריט לבוש שאהבתם ואותו תבקשו תמיד לאמץ.

לרוב, זו כנראה תהיה החולצה התחתונה. טיפ נוסף לחידוד רעיוני הוא להשתמש בכובע מגבעת. הדבר מתאים גם לחילונים ומאפשר להציג מראה גברי נהדר, המשתלב נהדר עם הכלה ושמלת הכלולות שלה.

חגורות לגבר
גלילה לראש העמוד