כיצד להתאים חליפה חליפת חתן

כיצד להתאים חליפה חליפת חתן

רוב האנשים חושבים שבחירת חליפת חתן היא עניין לא רציני ולכן דוחים זאת לסוף ההכנות, אולם אין זה נכון. בשונה ממה שהמון אנשים חושבים, בחירת חליפת חתן מתוך המגוון הרחב של חליפות חתן היא לא כזו פשוטה. ישנם המון סוגים, דגמים, בדים וסגנונות שונים של מעצבים שונים ולכן הבחירה הופכת להיות קצת יותר קשה מכפי שחשבנו. בכל זאת, על מנת לעשות זאת קצת יותר קל חשוב ליישם מספר דברים: בחירת צבע מתאים, מדידת סגנונות שונים ובחירת בדים איכותיים.

התאמת צבע ער לצבע חליפה

מבין השיקולים בבחירת חליפת חתן, יש לשקול באיזה צבע בוחרים. בחירת הצבע צריכה להיות בהתאם לצבע שהכי יתאים לצבע העור שלכם ולא לפי הצבע המועדף עליכם. חליפת חתן בצבע בהיר תתאים למי שיש לו צבע עור כהה, כמו כן חליפת חתן בגוונים כהים תתאים יותר למי שיש לו צבע עור בהיר. הניגוד בין הצבעים גורם לחתן לבלוט יותר ובכלל להיראות מרשים יותר.

למדוד מספר דגמים של חליפות חתן

כאשר אתה מדמיין את חליפת החתן, ישנו דגם ספציפי שאליו מתחברים הכי הרבה ולכן גם בחנויות מבקשים לראות את אותו הדגם. הדבר המומלץ יותר הוא לא להיות מקובעים על דגם מסוים אלא לנסות מספר דגמים. כאשר מודדים מספר דגמים יכולים לבחון את הסגנונות השונים על הגוף ולראות איזה מהם הכי מחמיא והכי מתאים.

בחירת בד

כיצד להתאים חליפה חליפת חתן, איכותיות ניתן לראות באופן מידי לפי איכות הבד. ישנם המון סוגי בדים וכל אחד מהם משנה את אפקט החליפה כולה. שילוב של סגנונות שונים של בדים יכול ליצור חליפה מרשימה ויוקרתית ולכן לבחירת הבד ישנו משקל חשוב. כמו כן, דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא עניין נוחות הבד על הגוף. כלומר, מכנס מבד שאינו נעים על הגוף יצור תחושה לא נעימה במהלך האירוע כולו ויגרום לכך שלא תרגישו במיטבכם. זאת בדיוק הסיבה מדוע רצוי למדוד מספר דגמים של מגוון בדים ולהחליט מבניהם מהו הדגם הטוב ביותר עבורכם בו גם תראו יפים ומכובדים וגם תיהנו מנוחות מרבית.