עיצוב שיער לחתן, סודות הטיפוח

הקפדה על שגרת טיפוח לשיער, תאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממראה מרשים ואיכותי של השיער לאורך זמן. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר סודות הטיפוח המותאמים לכל סוגי השיער ולכל סגנונות עיצוב שיער.

סירוק השיער מדי יום סוד הטיפוח הבסיסי ביותר למראה שיער בריא יותר ואיכותי יותר טמון בסירוק השיער מדי יום.
פעולה זה יש לבצע בעזרת מברשת שיער או מסרק שיער המותאם לאופי שיערכם. פעולת הסירוק או ההברשה מסייעת רבות להענקת ה-ברק לשיער ואף תורמת להאצת זרימת הדם אל זקיקי השיער, דבר המחזק את שורש השערה, וזאת בניגוד לדעה הרווחת כי הפעולה "משילה" שיער.

השתמשו בשמפו קבוע היוועצו עם מעצב השיער שלכם בנוגע לסוג השמפו המותאם לשערות ראשכם, והפקידו לעשות שימוש בשמפו זה לאורך זמן.
החלפת שמפו מעת לעת פוגעת בברק השיער ועלולה אף לפגוע בשורש השיער לאורך זמן.

ייבוש שיער באופן טבעי, במידה ואינכם ממהרים לצאת מהבית לאחר שחפפתם את השיער, הקפידו על פעולת ייבוש טבעית (ללא שימוש במייבשי שיער), וזאת באמצעות עיסוי הקרקפת באמצעות מגבת שיער. בחרו מגבת בעלת סיבים רבים ולא יבשים!

עיסוי הקרקפת בזמן החפיפה באופן כללי מומלץ להתחיל את פעולת החפיפה באמצעות הזרמת מים בטמפרטורה גבוהה יחסית על השיער. לאחר מכן, עסו את הקרקפת ללא שימוש בשמפו, ורק לאחר מכן עסו את הקרקפת שנית והפעם עם תכשירי השמפו בהם אתם עושים שימוש.

העדיפו תכשירים נפרדים לכל פעולה, כיום, ישנם מספר תכשירים המשלבים שמפו ומרכך באותו בקבוק, אך עדיין מומלץ לעשות שימוש בתכשיר שמפו נפרד ותכשיר מרכך נפרד. השימוש הנפרד יבטיח לכם את פעולת ניקוי השיער ורכות השיער באופן מקסימאלי.

קצוות שיער גוזרים! – עיצוב שיער מתחיל בראש ובראשונה ממראה השיער, ולכן חשוב לשים לב לקצוות מפוצלים או יבשים. מומלץ לשמור על טיפוח השיער באמצעות גזירת הקצוות אחת לחודשיים –שלושה. את פעולת הגזירה מומלץ לקיים אצל מעצב השיער האישי שלכם.

הקניית הרגלי טיפוח לשיער יאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות משיער מלא ברק, איכותי ובריא לאורך זמן!

עיצוב שיער לחתן, בקיצור ולסיום לא חייבים מעצב שיער לחתן ניתן שמור על השיער ורק ביום החתונה ללכת למעצב לביצוע העיצוב הסופי ליום הגדול.